Kalite Sistemi

  • Şirketin Ar-ge ve Kalite Sağlama Direktörlüğü bünyesinde; kalite kontrol, hammadde girdi kontrol, yarı mamul kontrol, proses-son ürün kontrol, mikrobiyolojik kontrol ve ar-ge olmak üzere toplam 6 ayrı birim bulunmaktadır.
  • Elleair A.Ş.’yi; Türkiye’nin önde gelen liderleri arasında yapan temel unsurlar, hammaddenin her lot bazında kontrol edilmesi, güçlü kalite ve ar-ge yapısı ve üretimden paketlenmeye kadar tüm aşamalarda dünya standartlarına uygun bir üretim gerçekleştirmesidir.
  • Üretim kalitesi sürekli garanti altında tutulan Komili Bebe bebek bezi, Komili kozmetik ve Komili ıslak havlu ürünleri, hammadde temini, üretim, depolama ve nakliye gibi her aşamada GMP (ISO 22716) kurallarından ve kalite kriterlerinden ödün vermeden denetlenmektedir.
  • Kalite sistemimiz, üretime başladığı andan itibaren ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi ile belgelendirilmiş ve güvence altına alınmıştır. Elleair A.Ş. için kalite, tüketiciye sunulan değer ve onlara duyulan saygıdır.
  • Hijyen ve ürün kalitesinin ön planda tutulduğu modern tesisimizde üretim yapılmaktadır. Üretimde özel olarak saflaştırılmış su kullanılmakta olup, tüm kullanılan hammaddeler özenle seçilmektedir. Komili markalı ürünlerin cilde uygunluğu test edilmekte ve üretilen her parti için mikrobiyolojik testler ve performans uygunluk testleri titizlik ile yapılmaktadır.
  • Bebek bezinde dünya standartları ve teknolojileri takip ederek en iyi ürünü sunmayı hedefliyoruz. Dünyada ilk olarak zeytinyağı içerikli bebek bezi üretimi tesisimizde gerçekleştirilmiştir.