About Us

Hakkımızda

Hakkımızda

Bünyemizde barındırdığımız GOO.N, Komili ve Komili Bebe markalarıyla birlikte ailenizin en gencinden en yaşlısına tüm hijyenik ihtiyaçlarınızı güvenilir bir şekilde tedarik etmek ve Türkiye ile komşu ülkelerde bölgenin sürdürülebilirliğini sağlamak için çalışan global bir şirketiz.

eitr

Elleair International Turkey

Japonya’nın en büyük kağıt üreticilerinden Daio Paper Co. şirketinin, Türkiye’de Özen Kişisel Bakım A.Ş. ve Gebze’deki fabrikasını satın almasıyla birlikte Haziran 2020’de kuruldu.

Daio Paper Co.

1943’ten bu yana birçok ülkede hizmet veren Daio Paper Co., Japonya’nın en büyük kâğıt üreticilerinden biri ve aynı zamanda hijyen ve kâğıt kategorisinde dünyanın ilk 10 şirketi arasındadır. Tokyo’daki merkez ofisinin yanı sıra Japonya’nın Osaka, Nagoya ve Fukuoka şehirlerinde; ABD’nin Oregon eyaletinde ve Havai ile Şili’de yer alan yönetim merkezleriyle faaliyetlerini 20’yi aşkın ülkede sürdürüyor.

Web sitesini ziyaret et

CEO’muzdan Mesaj

Daio Paper Co., tüm dünyada sürdürülebilir bir gelecek yaratma misyonuyla küresel anlamda iş geliştirme çabalarını proaktif olarak hep desteklemiştir. Elleair International Türkiye (EITR) de yönetim felsefesini Japonya ve Asya’nın ötesine taşıyarak, bebek hijyen ürünlerine karşı artan talebe en uygun cevabı vermek ve büyük fırsatların olduğu yerde uygulamaya koymak üzere Haziran 2020’de kuruldu.

EITR'nin misyonu, Japon kalitesinde maksimum yumuşaklık ve rahatlık sağlayan bebek bezi başta olmak üzere güvenilir hijyen ürünleri sunarak bölgesel gelişime katkıda bulunmaktır.

Biliyoruz ki COVID-19’un hayatımıza girmesiyle birlikte yaşam tarzımız ve gündelik rutinlerimiz tamamen değişti. Gelecekte bu virüs ile yaşamaya alışmanın, onsuz bir hayattan daha gerçekçi olduğu söyleniyor. Biz de EITR olarak herkesin daha güvenli bir hayat yaşaması için en kaliteli ürünleri geliştirmeye ve sunmaya devam etme sorumluluğunu üstleniyoruz.

Türkiye merkezli firmamız; Rusya, Orta Doğu ve Afrika gibi komşu bölgelerde ticari genişleme arayışındadır. Bu bölgelerde sürdürülebilir bir gelecek yaratma amacını gerçekleştirmek için de EITR, her ülkedeki pazar ihtiyaçlarını anlamak ve yüksek kaliteli, uygun fiyatlı ürünler geliştirmek için elinden gelenin en iyisini yapacaktır.

Bu noktada EITR; çevresel, sosyal, yönetimsel faktörleri gözeterek kurumsal değerini sürdürülebilir bir şekilde artıran yönetim felsefesini sürdürmeye devam edecektir.

Toshiki Yamagami

Elleair International Turkey CEO